AlcoHouse: alcohol boutique
russian
latvian
english
Autorizācija
Lietotāja vārds:
Parole:
Reģistrācija | Aizmirsāt paroli?
piegāde un apmaksa veikali atbildes uz jautājumiem ziņas pirkumu grozs

Viskijs

Johnnie Walker Black Label

Johnnie Walker Black Label
  • Skotu viskijs
  • Valsts: Skotija
  • Izturēts: 12 gadus
  • Tilpums: 0,7 L
  • Alkohola saturs: 40%

Skotu viskijs Johnnie Walker Black Label — brīnišķīgi bagātināts savienojums no 40 un vairāk viskijiem ar vecumu ne mazāku par 12 gadiem. Viskijam ir dziļa un bagātīga buķete, kura arī ir nenoliedzamas enerģijas un augstas kvalitātes pazīme. Tas ir bagāts maisījums un lepna marka, ar bagātīgu individuālu raksturu.

Gadu desmitiem viskijs ir ieguvis balvas un labas atsauksmes. Eksperti vienbalsīgi atzina tā nenovērtējamo klasisko kvalitāti.

Šis 12 gadīgas nogatavināšanas viskijs ar raksturojumiem, kas piemīt Cardaw distelley, ļauj izjust iesala mīkstumu un viegli uztvert augļus, nogatavojušie graudi dāvina vaniļas saldumu. 12 gadīgas nogatavošanas iesals Caol Ila atklāj bagāto un dūmaino, intriģējošo kūdras buķeti, kura noteic maisījuma dziļumu.

Melna krāsa vienmēr asociējas ar stilu un eleganci. Tradicionālais smokings var pārvērst jebkuru vīrieti, bet maza melna kleita – tā ir vienmēr seksuāla un izsmalcināta izvēle. Bet melna krāsa arī ir intriga. Tai piemīt noslēpumainuma nianse, un vilina, it kā gaida atminējumu.

Aromāts: sausu dūmu un rozīņu salduma bagātīgais savienojums, atvēsināts ar apelsīna un citrusu eļļu pikantumu.
Garša: mīksta, ar dziļi vilinošu buķeti, aptverta ar bagāto dūmaino iesalu un kūdru, uz saldas vaniļas fona savienojumā ar apcepto rozīņu aso piegaršu.
Lietošana: klasiskais lietošanas veids – ar lielu ledus daudzumu, vai atšķaidītu ar gāzēto vai negāzēto ūdeni. Tas arī ir labs, lietojot ar ledus un ingvera gaišo alu.

Cena: 21,49 Ls  gab.Pirkt

Copyright © 2005-2010, AlcoHouse.lv
Tālrunis: 6-729-56-37, e-mail: info@alcohouse.lv