AlcoHouse: alcohol boutique
russian
latvian
english
Autorizācija
Lietotāja vārds:
Parole:
Reģistrācija | Aizmirsāt paroli?
piegāde un apmaksa veikali atbildes uz jautājumiem ziņas pirkumu grozs

Ziņas


8. Marta svinības kopā ar AlcoHouse.lv

Lai gan Starptautiskā sieviešu diena nav oficiāla svētku diena mūsu valstī, šie svētki sabiedrībā tiek plaši svinēti. Visiem, kas nevēlas šo vakaru pavadīt mājās, būs lieliska iespēja atpūsties Sapņu fabrikā.

8. martā Sapņu fabrikā notiks svinības par godu visām daiļā dzimuma pārstāvēm. Pasākuma kulminācija būs Uguns Šovs – producentu un profesionālu pirotehniķu radīts uzvedums – mistērija, kas uzbur maģisku viduslaiku karnevāla atmosfēru.

Īpašie viesi – Bulvāru orķestris Pakava It` no Maskavas. Orķestra repertuārs ir tikpat daudzveidīgs, kā tā 12 dalībnieku muzikālās gaumes – tas ir džezs, klasika, mūsdienu avangards, afrikāņu un Latīņamerikas deju mūzika. Mūziķu ekstravagantais ārējais izskats pārvērš orķestra uzstāšanos krāšņā šovā – tā ir aizrautība, ugunīgi ritmi un melodijas.

Pirms šova par labu noskaņojumu gādās DJ Romantixx un grupa Jazz'n'Tank.

DJ Romantixx, kluba „Pulkvedim neviens neraksta” rezidents un mūziķu apvienības House of Love dalībnieks, sniegs īpašu 8. marta house mūzikas Dj setu.

Latvijas grupa Jazz'n'Tank piedāvā džeza, roka un elektronikas kokteili ļoti pievilcīgās proporcijās un viņu mūzika bieži skan Vecrīgas populārākajās izklaides vietās. Vieglas, melodiskas un enerģiskas kompozīcijas, kas ilgi paliek atmiņā.

Biļetes: Bilešu Serviss, ReklaMarket
Ieeja no 19:00

Pasākuma oficiala web-lapa

Copyright © 2005-2010, AlcoHouse.lv
Tālrunis: 6-729-56-37, e-mail: info@alcohouse.lv